španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Vyšší výkon za málo peněz

• igryo
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
více
3 let 9 měsíci #50150 podle igryo
Všichni máme rádi auto e si přál mít větší moc. Potíž je, že PBX přeprogramování nebo cokoli jiného, ​​jsou velmi drahé.
No, co jsem komentoval a echo a výsledky. a pak já a vy říkáte, co si myslíte, a když vidíte něco, co zlepšit a to, co mi chybí.

Jedná se o jediný bod vstřikování motor Fiat Seicento 1.1, teplota vzduchu NTC něj a od té doby delší kabel e proloženy v jednom kabelu potenciometru 22k. Potenciometr dal jsem třetinu kapacity, motor si myslí, že je vzduch chladnější a se vstřikováním paliva.
Výsledky: Pokud je vozidlo nově začal špatně a utonutí, když jsem se zrychlit rychle. když jsem zrychlit pomalu tak dobře, brzy stane běžnou provozní tenperatua. a to ukazuje další revoluce nervové růst rychleji. vše díky kus drátu, který čerpal dílnu a potenciometr staré rádio.

za studena válcované I a větší odpor v nejmenším temperatua NTC. ¿? když si myslím, že je to tak.

případ je rozmanitá a teploty sání vzduchu vozidlo a funguje dobře.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

127 NÁVODY

136 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.