španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

katalyzátor světlo mechanické konzultace

• aton737
  • Host
  • Host
12 let 11 měsíci #967 podle aton737
Ahoj Mám peugeot 206. Dnes jsem jel a najednou začala blikat světla katalyzátor. Zastavil jsem auto a nechal jsem ho zaparkoval. Minulé 2 hodiny jsem se vrátil vyzvednout a jako, nic. Dobrá. Auto běží v pohodě. On nepřišel na světlo světla. Nevím, co mám dělat. Pokud si ji do obchodu nebo čekat, jestli se to stane znovu, protože já nevím, význam q je problém a důsledky q může přinést auto. Díky předem a pozdravy.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
12 let 10 měsíci #969 podle megabeat_1
Odpovědět od megabeat_1 na téma katalyzátor světlo mechanické konzultace
Pojďme se podívat, přítomnost tohoto světla v poli nakonec signalizuje poruchu systému bodů, tedy něco na chybu, ale není trvalý.

Takové věci se stávají, pro volné kabely, protože šlapeš po jedné enooorrrme louže a výfuku je mokrá, a proto lambda sondy vychladnout (Vaše auto má dva), v takovém případě selže, nebo proto, že opravdu začínají do prdele něco.

Za prvé, není to příliš těžké poškození, i když světlo není kontinuální, chybový kód je zaznamenán na burze. Další 20 25 časy nebo spustit auto a žádná chyba nalezena, přístroj se automaticky zruší kód.

Pokud porucha přetrvává znovu před 20 25 tyto časy, světlo se vypne a nebude opraveno (šroubuje něco)

Pokud se tak stane, jděte do dílny, které mají být vidět, co se stalo. Ve vašem případě to může být:

1º pre-katalyzátor Lambda
2º post-katalyzátor Lambda
Catalyst 3º ucpaný nebo poškozený.

Doufám, že jsem byl ochotný
pozdravy

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Děkuji příteli za vaši odpověď, před týdnem jsem mluvil s tím, kdo změnil spojku a také převodovku, řekl jsem mu, že stále cítím to samé, řekl mi, abych to zkusil, občas se podívám pod auto v případě, že kape kape převodovka, tentokrát to, co vytékalo, byla brzdová kapalina ze spojkového bombimu, což jsem mimochodem změnil a konečně si myslím, že vůně je pryč, nyní vůně je spojka, udělal jsem test s ruční brzdou hozený a druhá rychlost na a auto bylo těžké rozbít.

Díval jsem se na nějaká videa spojky na youtube s mechanikem (Daniel Paul) a vysvětlil jsem všechny problémy, které by mohly být při sestavování spojky, jeden z problémů, o kterých jsem mluvil o vidličce a změněném tetonu, mohl jít tam výstřely, nevím, spojková sada byla položena zpět asi před třemi měsíci, samozřejmě jídlo, které mělo být vyčištěno a řekl mi, že to není žádný problém.

Přečtěte si více ..

jesus moya líbilo jesus moya"S profilu 16 hodin 17 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.