španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Selhání systému regulace emisí

• nferreccio
  • Host
  • Host
10 let 10 měsíci #5602 podle nferreccio
Odpovědět od nferreccio na téma Selhání systému regulace emisí
Děkuji vám za vaši odpověď.
Ve včerejší den dívá skrz motoru jsem zjistil, že došlo k odpojení ve střední vzduchové potrubí vedoucí od vzduchového filtru ke vchodu vstupného, ​​tzn vzduch neprošel filtrem a čidlem ( Předpokládám, že to je ten, který měří průtok), který je na výstupu filtru. Znovu připojte toto potrubí a dnes po okruhu 30 km jsem se zastavil a když jsem opět zapnul vůz, kontrolka zhasla a vše se vrátilo do normálu.
Vzal jsem si to sem přímo kvůli dalšímu dotazu, který doporučuje, aby přísady do motorové nafty udržovaly vstřikovače čisté a zlepšily spalování ???? Obvykle používám plynové kolo YP Ultradiesel
díky

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

• willtopower
  • Host
  • Host
10 let 10 měsíci #5742 podle willtopower
Odpovědět od willtopower na téma Selhání systému regulace emisí
Podívejte se na většinu přísad jsou obohaceny benzíny, snaží se litr benzínu, táhne automobilu k vozovce a llevalo například čtvrtinu až více než 4000 rpm a třetí motiv je pravděpodobné, že saze (nespálené palivo) v turbo , senzory výfuku nebo něco podobného.
Pokud se to nevypne, vraťte se na příspěvky, které jste si přečetli dříve

více
10 let 10 měsíci #5776 podle kikemec
Odpovědět od kikemec na téma Selhání systému regulace emisí
Dobrý den nferrecio, vypadají Nikdy poradit přísady k čištění trysek ani žádný benzín, nejlepší způsob, jak vyčistit vstřikovače je ultrazvuk, není drahý a je držen každý 25000 nebo 50000 tisíc kilometrů, utrácení je méně a uložit Poznámka paliva, přísad a uhlíkaté částice generované znečišťujících látek reciduos pobývající v aciento ventilů a od té doby je vše v pořádku, to je důvod, proč nemám poradit,

více
1 měsíc 1 před týdnem - 3 týdnů 3 dny před #53849 podle Huliobetico
Odpovědět od Huliobetico na téma Selhání systému regulace emisí
Stejně jsem trpěl selhání systému proti znečištění v mém 307u. Vím, že tento problém je již mnoho let a možná si ho ani nepamatujete, ale pokud si pamatujete, jaké řešení jste našli, ocenil bych to.
Poslední vydání: 3 týdny 3 dní dříve do Huliobetico.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

vítěz h y 20497 další jste se připojili ke skupině Auto Dílenské příručky 3 hodin 10 minut
Trejo Chenta líbilo Trejo Chenta"S profilu 4 hodin 49 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.