esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Pochybnosti o „zubech“ spojkového lisu

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
1 měsíc 3 týdnů před #54017 podle I edwingranado
Dobré ráno tady všichni. Mám pochybnosti o „zubech“ nebo „hřebících“, nevím, co tomu říkají, ze spojkového lisu motoru Setec Ro Cam Ford. Možná se chci zeptat na něco zřejmého, ale viděl jsem jakýkoli počet videí a návodů, jak správně nainstalovat tisk, disk a límec na tento stroj, ale u žádného z těchto videí nebo videí neudělají pozorování mé pochybnosti. . Stačí nainstalovat lis, kotouč a hydraulický límec a při proplachování systému si všimněte, že pedál byl velmi tvrdý, ale neuvolnil lis, abyste dostali rychlostní stupeň. Tolik tlaku, který jsem mu dal nohou, že se uvolnila hadice, která nesla kapalinu do válce. Když byla tato přehrada přestavěna, pro dům ve Venezuele, který má mnohaleté zkušenosti s obnovou spojek, protože jsem předpokládal, že tato přehrada byla vadná. Když jsem spustil převodovku, všiml jsem si, že zuby nebo hřebíky lisu byly úplně zkráceny, takže došlo ke kontaktu se setrvačníkem motoru. Obojek samozřejmě nemohl udělat nic, protože přehrada byla již plně připevněna k volantu, a přesto nemohl být zařazen žádný podvozek, když byl vůz zapnutý. Při jeho vypnutí vstoupily pochody bez problémů. Pak jsem předpokládal, že tento lis byl poškozen, a dezinfikoval jsem ho, abych namontoval originální Valeo. Moje překvapení je, že když jsem odstranil opravenou hráz, zuby se vrátily do původní polohy. Stejným způsobem jsem se rozhodl nainstalovat původní přehradu Valeo a všimněte si, že stejným způsobem, když jsem začal spirálovitě dotahovat šrouby, které drží lis za volantem, začaly zuby klesat znovu, ale tentokrát se nedotkly volantu, byly přibližně vůle kolem 8 až 10 milimetrů. Je to normální? Že zuby „klesají“ z jejich úrovně, zatímco je tisk zatažen, nebo je špatná sestava systému? Také poznamenávám, že disk nemá značku, na které obličej směřuje k motoru a který směrem k krabici, ale podle obecného pravidla, že pokud neexistují žádné značky a disk má pružiny, nejvyšší strana by měla jít do boxu . Také si všimněte, že neexistuje způsob, jak umístit disk vzhůru nohama, protože pružiny přiléhají k volantu. Možná je to nesmysl, o který žádám, nebo je to zcela zřejmé, ale rád bych znalce této metorie objasnil pochybnosti, aby věděl, zda je vše dobře sestaveno. Mockrát děkuji

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
1 měsíc 2 týdnů před #54020 podle I edwingranado
Odpovědět od I edwingranado na téma Pochybnosti o „zubech“ spojkového lisu
No, stejně jako poslední příspěvek, musím se „automaticky reagovat“, protože mi chybí pomoc. . Pro ty nováčkové mechaniky, jako jsem já, kteří hledají odpovědi zde od odborníků, problém dále prozkoumejte. Zuby lisu, jakmile jsou šrouby utaženy, by měly být sníženy na nejméně 7 nebo 10 mm od setrvačníku (v závislosti na každém modelu vozidla). Tento pohyb umožňuje lisu držet spojkový kotouč přitlačený proti volantu, protože se při používání opotřebovává. Pokud by při montáži kotouče a utahování matic lisu zůstaly zuby na stejném místě bez klesání, při startování motoru by prostě nedošlo k žádné trakci, co by udělal, je klouzat při uvolnění spojky. Pokud naopak zuby příliš klesnou a zůstanou přilepené na volantu (což byl můj případ), protože nebude nic, co by se obojek mohl pohybovat, auto proto nebude mít spojku, disk bude vždy tlačen proti volantu. To se děje ze dvou důvodů. Prvním je, že lis nefunguje dobře nebo že pasta disku je velmi silná, což nutí zuby klesnout příliš nízko. To bylo to, co jsem mohl zjistit o své pochybnosti. Doufám, že tyto informace jsou pro někoho užitečné.

více
3 týdnů před dnem 1 #54028 podle Marzelote
Odpovědět od Marzelote na téma Pochybnosti o „zubech“ spojkového lisu
Dobrý den, dobře, vaše práce je dobře odvedena, problém je v tom, že tyto lisy nepodporují žádný druh opravy, zejména pokud opravují třecí povrch, který dává proti kotouči nebo spojce, mohou být deregulovány a vrátit se na nulu, protože jsou lisy automatické regulace, ve skutečnosti to může provést mechanik, který má zkušební stolici, aby zkontroloval, zda lis neřeže ne. Zkontrolujte videa, existuje několik ukázek, jak to udělat testerem lisu (pro tuto operaci musíte vyjmout kolo) )
Následující uživatel řekl díky: Maaeng

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Edinson rád Skupina 3 hodin 22 minut

Ahoj přátelé, někdo bude mít dílnu manuálu nebo servis ford úniku 2016

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.