esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

SPOJKA PATINA CITROEN C3, NOVÝ DISK S OLEJEM

více
4 měsíců 3 dny před #53945 podle tronh
Ahoj, asi před 3em jsem na mě nasadil spojkovou sadu, problém, který mi dal, bylo to, že jsem bruslil, zejména na dlouhých stoupáních a rychlostech, byl to revolucionismus a ne násilím, změnil jsem to na mechanický předpoklad, protože jsem nešel V dílně, když byla demontáž kotouče plná oleje, tak jsme vyměnili těsnění klikového hřídele, jakmile jsme namontovali o několik dní později, všiml jsem si stejné chyby, ale tentokrát jsem si všiml zvláštní vůni při bruslení, protože jsem zjistil, že voní Valvulino, podařilo se mi přesvědčit předpokládaného mechanika, protože mi to dalo dlouho říci, že problém nebyl spojkou, že to řekl dobře, už mě přesvědčil, že mi říká, že problém je v převodovce, že je nutné to samozřejmě změnit Musíte zaplatit opravu 400 €, prozatím neplatíte nic, protože to pokračuje ve smyku spojky a se stejnou vůní.

Myslím, že dělá něco špatně, nějakou výzvu, která se nezmění, nevím.
Uvidíme, jestli mě někdo provede

pozdrav

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
4 měsíců 3 dny před #53946 podle Malá Salta Montes
Odpovědět od Malá Salta Montes na téma SPOJKA PATINA CITROEN C3, NOVÝ DISK S OLEJEM
Zdravím, za to, co popíšete, je chyba drakem nebo hydraulickým těsněním hlavní osy krabice. Silná vůně, kterou vnímáte, je z oleje v krabici, který je podobný vůni valvulinu. Tento mechanický předpoklad bohužel neměl potřebné znalosti k vyřešení vašeho problému od jeho počátku.
Následující uživatel řekl díky: tronh, elmecanic

více
3 měsíců 2 týdnů před - 3 měsíců 2 týdnů před #53964 podle tronh
Odpovědět od tronh na téma SPOJKA PATINA CITROEN C3, NOVÝ DISK S OLEJEM
Děkuji příteli za vaši odpověď, před týdnem jsem mluvil s tím, kdo změnil spojku a také převodovku, řekl jsem mu, že stále cítím to samé, řekl mi, abych to zkusil, občas se podívám pod auto v případě, že kape kape převodovka, tentokrát to, co vytékalo, byla brzdová kapalina ze spojkového bombimu, což jsem mimochodem změnil a konečně si myslím, že vůně je pryč, nyní vůně je spojka, udělal jsem test s ruční brzdou hozený a druhá rychlost na a auto bylo těžké rozbít.

Díval jsem se na nějaká videa spojky na youtube s mechanikem (Daniel Paul) a vysvětlil jsem všechny problémy, které by mohly být při sestavování spojky, jeden z problémů, o kterých jsem mluvil o vidličce a změněném tetonu, mohl jít tam výstřely, nevím, spojková sada byla položena zpět asi před třemi měsíci, samozřejmě jídlo, které mělo být vyčištěno a řekl mi, že to není žádný problém.

pozdravy
Poslední vydání: 3 měsíců 2 týdnů před tím tronh.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Bruno y 20655 další jste se připojili ke skupině Auto Dílenské příručky 8 hodin 52 minut
FREDDY PERALTA y 9522 další jste se připojili ke skupině Motocyklové Dílenské příručky 21 hodin 39 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.