španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Hyundai Accent 1.3lts 1998 MAF a CMP senzor

• danny810
  • Avatar pro danny810 Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
1 měsíc 1 před týdnem #53853 podle danny810
Dobrá skupina, jsem na fóru nedávno a mám problém s autem, je to Hyndai Accent 1.3lst SOCH 1998, problém je to CMP senzor(Snímač vačkové hřídele) má přeříznuté kabely a já nevím, jak identifikovat, který kabel odpovídá každému kabelu senzoru, podívejte se na elektrická schémata, ale objeví se pouze 1.5lts. Také jsem problémy s Senzor MAF Ten ani neví, kde je umístěn, protože v 1.5lts je to plastový kus se senzorem, který je umístěn před senzorem tps a moje auto tento kus nevlastní.

Pokud byste mi mohli pomoci, velmi bych to ocenil.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

hector bello y 20499 další jste se připojili ke skupině Auto Dílenské příručky 19 minut

jsou maximální

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.