španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Porucha centrálního zamykání Almera Tino 2.2

• papachina
  • Papachinův avatar Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
2 týdnů 19 hodiny před #53848 podle papachina
Ahoj všem.
Víte, mám poruchu v centrálním zamykání mého Nissana Almera Tina, které mě šílí.
Při každém sešlápnutí spojkového pedálu se zámky vozidla aktivují nebo deaktivují. Představuji si, že se pedál dotkl kabelu nebo konektoru, který způsobuje špatný kontakt.
Jde o to, že už nevím, kde hledat.
Stalo se něco takového někomu? Dokážete si představit, kde hledat?
Děkuju.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

• papachina
  • Papachinův avatar Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
1 týden 2 dny před #53856 podle papachina
Odpovědět od papachina na téma Porucha centrálního zamykání Almera Tino 2.2
Ahoj.
Jen vám řeknu, že problém jsem již vyřešil.
Pokud demontujete sukni přístrojové desky (pouze oblast pod volantem, kde je kryt pojistky), najdete zásuvku pro pojistku a relé. Vyjde to uvolněním tří karet. Hned za sebou uvidíte pedál spojky a konektor, který prochází vedle něj. Zabránil jsem tomu, aby se pedál dotkl konektoru, a ten byl opravený.
Nevím, jestli budou všechny Almera Tino stejné. Důl je Nissan Almera Tino 2.2, zaregistrovaný v prosinci 2003.
Teď musím vyřešit problém s alternátorem.
Díky za všechno.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

gardacho y 20476 další jste se připojili ke skupině Auto Dílenské příručky 4 hodin 15 minut
Luis rád Diskuse 6 hodin 18 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.