španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Přehřátí Ford Ka

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
2 měsíců 3 týdnů před #53808 podle I edwingranado
Přehřátí Ford Ka Přidal I edwingranado
Pozdravy všem komunitě mám model 2007 Ford Ka, která se prezentuje přehřátí problémy, protože electroventilador ložisko byl poškozen a musel jej odstranit. Dal jsem univerzální (jsem z Venezuely, zde je velmi těžké získat originální věci). Nikdy šlo dobře s tímto elektro protože vždy znovu zahřeje, a po několika týdnech snímač má také působit poškození electro. Tento snímač by ne, a tak jsem se uchýlil místě „manuál“, to znamená, řídit jej pomocí přepínače na desce Pro tento účel instalován teplotní čidlo jako ka nepřináší nic jiného než světlo (což jsem nikdy běžel z znovu true) a sledovala teplotu, aby se spustila suich. Tak on byl několik měsíců až jeden týden, který začal přehřívat stále před více účtů a já si uvědomil, že vodní čerpadlo byl také poškozen, protože již běžel vodu přes recirkulační hadicí. Rozhodl jsem se zastavit auto a získat cestu, jak všechno znovu koupit, protože přicházejí díly dovážené od soukromých osob. Pak si koupit baypass (vyrobený z hliníku, ne plast jako původní), který je dodáván s termostatem a senzorem, který napájí elektrický ventilátor. Koupit odpor pokračuje v chladiči, který pohání druhou rychlost electro, koupit vodní čerpadlo s čepelí z hliníku (což přináší je plastová) a také koupit elektrický ventilátor. Všechny tyto části jsou Ford Fiesta, který přináší stejný Ro Cam 1.6 Zetec motor, který přináší do Ka ka, protože nebylo dosaženo téměř nic. No Nainstaloval jsem to všechno, a včera ji zapálil poprvé po tom, co manuál říká: umístění chladivo k dokončení úrovně, zase až na provozní teplotu, vypnout motor, nechte vychladnout a dokončit hladinu kapaliny. Podle manuálu, který přináší Ka, je systém samozavlažovací. U na teplotě na 60º je normálně poháněn elektrický ventilátor, ale teplota pokračovala v růstu ... pak se druhá rychlost elektro jako 70º nebo 80º byl provozován a teplota pokračovala v růstu, pak se musel vypnout motor. Voda se vařila. To, co jsem si všimla, je toto: electroventilador velmi pomalu otáčí nízké a vysoké zatočení, jak by mělo obrátit nízká ... Ale nechápu, proč, když jej zapnout vysoko .... není v pohodě, že problém by mohl být s s mým ka? Díky těm, kteří mi s tím mohou pomoci.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
2 měsíce 1 před týdnem #53814 podle Limonksk
Odpovědět od Limonksk na téma Přehřátí Ford Ka
ahoj edwingranado, zkontrolovali jste radiátor? mohly být pokryty

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
2 měsíců 4 dny před #53818 podle I edwingranado
Odpovědět od I edwingranado na téma Přehřátí Ford Ka
Díky všem za absolutní nedostatek spolupráce v mém problému. V případě, že někdo tento příspěvek přečte, řešením bylo vyměnit víko plastové nádoby. To bylo roztřepené a propustit kompresi, která způsobila přehřátí. Při nehodě vizualizujte tento problém při čištění plastové nádoby. Doufám, že je to pro někoho užitečné.

více
1 měsíc 2 týdnů před #53827 podle dydyforum
Odpovědět od dydyforum na téma Přehřátí Ford Ka
Obrigado drahá! Tive nebo mesmo supequecimento problém a agora sei jak řešit.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

Stránky uživatelů

Zatím nebyly vytvořeny žádné stránky
Zobrazit všechny stránky

MDM Aktivity

diego y 9405 další jste se připojili ke skupině Motocyklové Dílenské příručky 9 hodin 27 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.