španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

HELP s rokem CHEVROLET LUV 2.3 95

• TROZMEN
  • Nováček
  • Nováček
více
5 let 3 týdnů před #46138 podle TROZMEN
Dobrý den, jsem jim říct, mám problém s mým Luv chevrolet roce 2.3 95
jste úplný motor přestavět, ale s motorem podvozku. a při připojení vedení, nikoli startování.
Problém je v tom, že žádný prodej zapalovací cívky, která se nachází na krytu ventilu (a výstupní konektor distributorovi).
hize měření s testerem na cívku a problém není dosaženo zřejmě negativní.
1. Znamená to, vozík má CKP? : Huh:
2. Modul zapalování? Nalezeno v počítači? kontinuita, měřeno konektor cívky do konektoru na počítači a já si kontinuitu s dvěma kolíky konektorů.
3. Má někdo má schéma zapojení pro tento model vozu?

doufejme, veď mě lepší a já jsem jen mne zavádí do světa elektřiny a elektroniky.

moc děkuji a pozdravy přátelé : Lol:

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
5 let 3 týdnů před #46139 podle Dunger
Odpovědět od Dunger na téma HELP s rokem CHEVROLET LUV 2.3 95
Friends mějte na paměti, že všechna vozidla mají senzor CKP'el injekci, která je odpovědná za ověření polohy klikového hřídele poslat jiskru na písty se obvykle nachází na spodní části motoru, pro kontrolu výšky a klikového hřídele kolem, viděl váš problém, může to být důvodem pro žádnou jiskru kdykoliv.

více
5 let 3 týdnů před #46160 podle kikemec
Odpovědět od kikemec na téma HELP s rokem CHEVROLET LUV 2.3 95
distributor, který truck je jednoduchá velký problém je zbavit se prodejce, protože je to těžkopádné prostředky, všech směrech Deves zkontrolovat ladění, a určit pomocí diody, pokud k bourání signál rána do cívky od CKP cívka musí být negativní s pozitivním proudovém signálu je král CKP. České ten první.
Následující uživatel řekl díky: TROZMEN

více
9 měsíců 2 týdnů před #53314 podle jorge0925
Odpovědět od jorge0925 na téma HELP s rokem CHEVROLET LUV 2.3 95
Ty vole, toto vozidlo, pokud máte CKP ale je optický signál produkující Hallův jev se jedná o distributora, distributora jmenovala 4 kolík s písmeny A, B, C a D zleva doprava.
A je GND (uzemnění) b je pozitivní signál c je výstup na ECM a d je další výstupní signál do ECM.
Také má zapalovací modul 3 kolíkové enumeredados jako 1, 2 a 3 1 pozitivní typ signálu místnost (čtvercový signál 12V), který vysílá zprávu ECM, čep 2 je důvod ECM a pin 3 je výstup Zesílený signál pro zapalovací cívky.
Přílohy:

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

127 NÁVODY

136 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Hugo Pävh y 9185 další jste se připojili ke skupině Motocyklové Dílenské příručky 3 hodin 17 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.