esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

Můj Fiat složil, když prší nespustí ...

• Roberplay
  • Avatar pro Roberplay Autor tématu
  • Nováček
  • Nováček
více
6 let 1 měsíci #45609 podle Roberplay
Dobrý den,

Mám problém s Fiat Dobló. Je to prosté, když prší, nezačíná. Pokud jsou deštivé dny, auto obvykle chodí dobře, dokud je vypnuto, způsobí podivný hluk a pohyb jako zlomená noha (nohy jsou nové), jako by se motor otřásl při vypnutí.

Příště ho chcete zapnout, je těžké jít a pak zůstane jako tři válce a zhasne a zanechá spoustu bílého kouře. Starter můžete dát tisíckrát, ale to nechodí.

Po několika dnech začíná bez problémů ... a takhle tisíckrát. Vůz byl změněn rozvodný řemen, spojka, ohřívače, olej je hladký, nové filtry .. vše.

Celý tento problém začal před lety, když jsem jednou zlomil chladicí hadici pod palivovým filtrem, když do něj vnikla palivo. Ten den manžeta a palivový filtr byly změněny .. od té doby se začalo peklo. Filtr byl znovu změněn ... všechny hadičky byly vyměněny z nádrže k motoru .. a všechno zůstává stejné. Náhoda, že ten den také prší ..

Co to může být?

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
6 let 1 měsíci #45610 podle ismael53
Odpovědět od ismael53 na téma Můj Fiat složil, když prší nespustí ...
Dobrý den roberplay, což je vzácný pohled, co se stane ... jen si myslíte, že jste si udělali vzduch vstupu nebo výstupu v palivovém filtru není to, zda se jedná o „rychlé“ nebo zástrčka držák, pokud je manžeta je průhledná, uvidíte, že nemá bubliny, když to udělá tobě. Dalším důvodem je, že při zastavení, musí být škrticí motýl snížit průchod vzduchu do motoru, konektor a elektroventil jsou vystaveny vlhkosti nebo vody, může dojít k selhání a není ukončena v okamžiku, a tudíž motor se otřese, když se zastaví, pak když začnete, vzduchový průchod je zavřený a nezačíná se utopením (hodně paliva a málo vzduchu), je to, co si myslím ... říkáte nám. Pozdravy!

více
6 let 1 měsíci #45616 podle aftgm
Odpovědět od aftgm na téma Můj Fiat složil, když prší nespustí ...
Ahoj roberplay, pokud to děláte pouze v mokrém, normální věc je selhání v nějakém elektrickém kontaktu nebo velmi vzácné, nějaké pryžové těsnění nebo trubice, která se dilatuje vlhkostí.
Mluvíte o ohřívačích a plynovém oleji, ale nevíme, který motor to nese, jestli je to přímé vstřikování, jestli má nějaké elektronické centrum, které ho ovládá atd.

více
2 měsíce 1 před týdnem #54012 podle Trasban
Odpovědět od Trasban na téma Můj Fiat složil, když prší nespustí ...
Mám stejný problém s mým multijetem Fiat Doblo 1.9, jak jste problém vyřešili? Děkuji ...

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

133 NÁVODY

138 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Edinson rád Skupina 2 hodin 52 minut

Ahoj přátelé, někdo bude mít dílnu manuálu nebo servis ford úniku 2016

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.