španělský arabština Chinese (Simplified) chorvatský Czech holandský Angličtina francouzský Němec řecký hindština maďarský indonéský Ital japonský korejský polský portugalský rumunský ruský švédský

* Poznámka pro uživatele, kteří nemluví španělsky. Tato webová stránka je povoleno pouze psát v angličtině nebo španělštině, budou zprávy v jiných jazycích se zrušuje.

2 časování motoru 50cc časy

• r.veloz
  • Nováček
  • Nováček
více
3 měsíců 3 týdnů před #53686 podle r.veloz
prosím, někdo, kdo mi může pomoci s dvoutaktním motorem manuál 50cc Mám automatické pražec to je jen opravil válec a všechny nové je proud a tam je palivo a dokonce se nezapne díky v předstihu

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

více
3 měsíců 2 týdnů před #53698 podle armando1890
Odpovědět od armando1890 na téma 2 časování motoru 50cc časy
Je to velmi jednoduché mechanika těch českých motores.solo prstem v ahujero zapalovací svíčky a zároveň dává prošlápněte nožní .Pokud existuje encender.lo dobrá komprese musí také stane, je, že je velmi snadné se dostat za mokra po dobu delší zapalovací svíčka, protože čím menší je motor, tím přesnější je směs. Doufám, že budu používat můj komentář.

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Hledat MDM

Skupiny sdílené manuály

210 NÁVODY

127 NÁVODY

136 NÁVODY

64 NÁVODY

MDM Aktivity

Hugo Pävh y 9185 další jste se připojili ke skupině Motocyklové Dílenské příručky 3 hodin 14 minut

Cookies na této stránce jsou používány k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a analyzovat provoz. Také sdílet informace o vašem používání této webové stránky s našimi partnery sociální sítě, reklamy a webové analýzy, který může být kombinován s dalšími informacemi které jim byly poskytnuty, nebo oni se shromáždili z využívání svých služeb. Chcete-li změnit nastavení nebo další informace, klikněte na „Více informací“.